| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

De curând m.am abonat la un site cu survey pentu a achiziționa un produs dar s.a dovedit a fi fals si acum nu ma lasa sa ma dezabonez, iar din cauza lor am pe factura telefonica la cost suplimentar 9.15 euro sad
Va rog din suflet, cine stie un link unde sa depun plangere ( am 13 ani, deci sa nu fie ceva care sa ceara bulentin sau chitanta ) pentru acel site, dau funda si vot. Va rog frumos cat mai repede un raspuns crying :3

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Cum adica te-ai abonat la un site si in urma abonarii la site iti creste factura telefonica? Despre ce site e vorba? Pe ce retea esti si ce telefon ai? Esti sigur ca asta e sursa costului suplimentar?

| piratuu a răspuns:

De ce naiba trebuia sa te abonezi la un site cu SURVEY? Daca te-ai fi gândit înainte la asta, acu' nu s-ar fi intamplat nimic! Ce produs voiai sa cumperi de trebuia sa te abonezi? straight face

| andreealitllesmileAndreea explică:

Da sunt, ca au anuntat ca o sa imi vina 3 euro pe saptamana si fix dupa o saptamana costula crescut de la 6.15 la 9.15 euro.

| K0sti a răspuns (pentru andreealitllesmileAndreea):

Daca va mananca in c.r, asa va trebuie!