| Carolina1972 a întrebat:

happy am si eu o intrebare. Daca imprumuti o suma de la provident,se poate inapoia si lunar in rate? Si daca da, imi zice cine de exemplu daca as imprumuta 15 milioana cat ar trebui sa platesc lunar? happy Va rog sa imi raspundeti serios, e foarte urgent. Sper ca ati inteles intrebarea mea
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai asta e si scopul, sa iei o suma si sa o platesti in rate lunare.

Rata depinde de dobanda si de perioada imprumutata... dar in final, daca iei de la provident 15 milioane vei da inapoi 30 pentru ca au niste dobanzi absolut nesimtite si ireale.