| C3R1 a întrebat:

am si eu o intrebare.

Daca iti deschizi un cazino, ce trebuie sa iei in considerare?

Multumesc de timpul alocat

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă deschizi unul neautorizat, suporți rigorile legii. Pentru autorizație, ai nevoie de capital și autotizație de la autorități. Legea jocurilor de noroc.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un spatiu potrivit, o firma de aparate cu care sa lucrezi, o firma de paza buna, care sa ajunga la interventii in 2-3 minute, autorizatii de functionare.

| gabicoo a răspuns:

Trebuie să iei în considerare faptul că la un moment dat vei ajunge la Zuhaus! Așadar îți faci din timp un grup de prieteni - "frați dă cruce" care să intre o dată cu tine la bulău!
Cel mai bun exemplu : Gigi Nețoiu! Sau Gigi Becali!

| laSoledad a răspuns:

Nu uita de femei. Sa ai femei frumoase si sarmante pe acolo, altfel iti pleaca toti clientii.winking

| ValentinGabi a răspuns:

Trebuie luat în considerare bombardierii care fac legea în oraș, care îți fac pagubă si neavând relații rămâi pe minus