| carmenushaa a întrebat:

am si eu o intrebare... firma aceasta Chrysler este buna? caut sa imi cumpar o masina si vreau una care sa fie rezistenta si nu doar de frumusete

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Chrysler = masina nu se cumpara pentru rezistenta pentru ca nu cred ca ai de gand sa te apuci de curse sau cascadorie - frumusete = toate masinile sunt frumoase si sunt la fel masina = fier, Eu cred ca o masina se cumpara in primul rand pentru necesitate adica sa te deplasezi cu ea Orice masina pe care o cumpari daca-ti place va fi frumoasa pentru tine Masina este ca si telefonul = sunt necesitati Cunosc oameni care si-au cumparat masina dar nu merge cu aerul conditionat sau numai Duminica pentru ca nu au bani de benzina Acum eu cred totusi ca depinde cat de des te deplasezi pe saptamana si ce venit ai ca sa poti sa o intretii O masina se cumpara ca sa te poti deplasa - pentru asta este necesara

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc

| Adina_5072 a răspuns:

Ce masina?