| razvy596 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare : Pentru un host la un site se poate plati si prin telefon? adica cu credit?

Răspuns Câştigător
| CoxOno a răspuns:

Depinde de saitul care ofera Host daca are optiune de plata prin sms ar mai fi o metoda tot usoara [PayPal].

2 răspunsuri:
| FlorinM81 a răspuns:

De ce vrei sa platesti pentru host? Daca vrei unul gratis si destul de ok, vezi pe http://www.000webhost.com/632747.html

| 2xxL a răspuns:

Depinde de site-ul respectiv thinking in mare parte poti sa platesti cu cardul