| Raaaat a întrebat:

Bună, am o întrebare referitoare la comenzile online, am comandat niște haine de pe zalando zilele acestea, am primit numărul de la AWB în mail ca să urmăresc livrarea și îmi arată după cam vreo două zile pe site-ul celor de la Packeta cât și celor de la Fan Courier că coletul a fost livrat în condițiile în care n-am primit nici un colet. Am plătit cu cardul și întrebarea este dacă este vreo posibilitate ca coletul să fii fost livrat la alta adresă chiar dacă adresa pe care am pus-o este corectă?

1 răspuns:
| newaccountbye a răspuns:

Nu te îngrijora, se referă la faptul ca a fost coletul expediat din depozitul lor către curier.