| FataCuChitaraMunților a întrebat:

Trebuie să îmi ajungă un colet. În aplicație am primit o eroare "Delivery attempt unsuccessful".
Eu pe telefon nu am primit mesaj sau apel că ajunge coletul. Să mai aștept? Mi-e teamă să nu fie returnat coletul. Și dacă sun la ei nu răspunde nimeni,pentru că azi e Duminică.Am încercat și ieri să sun, dar nu am găsit pe cineva care să răspundă. Vreau mult coletul ăsta. Aveți ceva sfaturi pentru mine?
Mulțumesc anticipat.O zi frumoasă să aveți!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Mai stai, trebuie să vină, mă mir că nu te-a sunat curierul