| gheorghe92 a întrebat:

Am un gps RoadNavigator si nu am harti pe el are memorie 3. 60gb si slot pentru card si aplicatie as putea baga pe el si de unde as putea so descarc. Multumesc FUNDA!

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Frate este google, cauta thepiratebay si copii de acolo igo si il instalezi pe gps. Daca nu cauta frate in engleza pe google ca ai 1 milion de raspunsuri. Uite poate te ajuta asta: http://gpszone.ro/forum/viewthread.php?thread_id=6224&rowstart=10.

| RazvanXD21 a răspuns:

Du-te la un service gsm