| dayanalove12 a întrebat:

Am un Galaxy Ace S5830. Cand descarc aplicatii dupa internet, nu mi se descarca pe card, ci in smartphone si din cauza asta nu mai am memorie si nu mai pot sa descarc. Cum as putea sa descarc aplicatii si sa-mi intre pe card? thinking

1 răspuns:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Buna.intra la setari..si schimba memoria, acolo scrie.cand primesti un fisier, sa se saleveze pe memoria telefonului, sau cea a cardului. tu alegi memory card.si nu vei mai aia probleme.