| isis5001 a întrebat:

Am vazut aseara o reclama conform careia daca te abonezi la Ziarul Financiar si Revista BusinessMagazine pe 3 ani primesti un I-PAD2 conectat la internet de la Vodafone. Pe siteul lor scrie ca pachetul costa 2600 ron. Intrebarea mea este acesti bani trebuie platiti toti o data sau in rate? Cat costa un abonament lunar la cele 2 publicatii? Voi ce ziceti? Se merita?

2 răspunsuri:
| isis5001 explică:

Dar cat costa abonamentul lunar la ei? Sau trebuie platiti toti o data? Asta nu stiu.

| dracidus a răspuns:

Cam atat costa un iPad 2. Daca tot primesti si niste reviste, pe care le-ai putea vinde pe urma, de ce nu? Poate iti recuperezi banii...