| Justmeale2345 a întrebat:

Buna TPU! Anul trecut am fost la Massif ca voluntar, dar stiu ca au facut si angajari pentru persoanele de peste 18 ani. Anul asta am 18 si as vrea sa ma angajez, dar ma interesa salariul care ar fi. Stie cineva cat se castiga pe cele 4 zile de munca?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, intreaba i pe ei, de obicei aceste lucruri sunt confidentiale nu le aflii decat de la angajator, iar daca mergi voluntar nu iei niciun leu, totul este gratuit.