| Zaied a întrebat:

Hello,cine stie exact care ar fi salariul la SpringTime pentru ca as vrea sa ma angajez sa stiu daca se merita.
Am si o a doua varianta cum ar fi sa vand pixuri in tramvaie.

5 răspunsuri:
| andreiboss31 a răspuns:

Fratele meu lucreaza la SpringTime si ia in jur de 10 milioane de lei(1000 lei)si lucreza la debarasat.

| Andrei4Lol a răspuns:

De salariul la SpringTime nu prea stiu.dar cred ca este undeva pe la salariul minim pe economie.
Si de vandut pixuri in tramvaie nu prea e recomandat.E obositor, te plimbi toata ziua din tramvai in tramvai, se poate sa te prinda controlorul si sa iti dea amenda, la un moment dat ajungi sa te enervezi daca vezi ca timp de o ora sa zicem nu a cumparat nimeni nimic. Si iei si putin.

| Zaied explică (pentru Andrei4Lol):

Glumeam cu vandutul de pixuri si springtime e doar part time, in prezent mai am o slujba part time.

| PurceluAtomic a răspuns:

N-ai si tu putina ambitie in viata? Chiar astea sunt singurele joburi la care tintesti?
Niciodata nu-ti vor ajunge banii (nici macar sa platesti intretinerea si sa te hranesti, nu mai vorbim de distractie) cu mentalitatea asta.

| Zaied explică (pentru PurceluAtomic):

Doar glumeam cu vandutul de pixuri si springtime e doar part time, in prezent mai am o slujba part time.