| stefan_5038 a întrebat:

Buna TPU as avea si eu nevoie de niste hackuri pentru samp. daca ar pute fi niste hackuri in afara de s0b, mi-as dori sa fie de arme si de viata infinita. imi puteti da niste linkuri sau ma puteti contacta la stefan_ilpadrino multumesc dau funda

2 răspunsuri:
| Nizza a răspuns:

S0beitu le are pe toatewinking...si app: VAND SERVER SA:MP[0. 3c]StuN>GMcolor, host gratis 3luni, comenzi: /weak[laba]/rcon[si tot ce e legat de el]/vips[si tot ce e legat de el]pret:5euro negociabil happy URGENT

| Nizza a răspuns:

VAND SERVER SA:MP[0. 3c]StuN>GMcolor, host gratis 3luni, comenzi: /weak[laba]/rcon[si tot ce e legat de el]/vips[si tot ce e legat de el]pret:5euro negociabil happy URGENT>ID. YahooM: Nizza_samp