| Gabriel21073 a întrebat:

s vrea si eu codul de SAMP de (tank, tun, si viata infinita) si mil dava rog?! si as mai dori si sv de mt2 PVP-PVM funda +vot

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Pai la samp nu exista parola de viata infinita(poti avia viata infinita daca esti vip, scrii /vipgod in consola). Parola de,, tun'' nu exista. Tunul(asa cum ii zici tu) se poate cumpara(cred) sau il poti primi daca esti VIP. Tancul se gaseste printre vehiculele din meniul /v.Sv de metin2 pvm-pvp:Metin2 LCS.