| nattyC_6241 a întrebat:

as avea si eu o dilema. Am pus comanda express la avon vineri in jur de ora 16, azi e sambata si nu a venit. credeti ca vine maine? sau pana cand trebuie sa astept? Am inteles ca lunea nu lucreaza. multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| anonimuuuuuuuuuuuuuuus a răspuns:

Salut, comanda iti va veni marti, pentru ca in wee-kend nu lucreaza, sau cel putin stiu ca nu lucreaza duminica. Livrarile se fac in 24-48 h. Lunea nu se fac livrari. sper ca ti.am fost de folos. funda?