| Maria_9385 a întrebat:

AVON COMANDA EXPRESS LA ADRESA TA...

Vreau sa dau astazi dupa 2 o comanda express, am nevoie de ea sambata pana in 12, credeti ca se poate? fetelor raspundeti urgent va rog eu frumooos!

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Daca nu se intampla nimic, poate ai noroc sa-ti ajunga/

| fif2002 a răspuns:

Iti vine sigur pana sambata, daca au astia de la fan curier chef sa ti-o livreze sambata

Catalogul de C2 la o calitate foarte buna pe www.claudia09avon.eu

| Atelocin a răspuns:

Da se poate. Daca ai noroc poate sa iti vina si vinerihappy

| Atelocin a răspuns:

@ daniela
Poate sa iti vina comanda vineri daca doresti sa soseasca prin curierat rapidhappySi bine inteles ca trebuie sa platesti.