| RedAppLe a întrebat:

Buna TPU.As dori niste sfaturi.As vrea sa ma angajez pe timp de vara, dar as dori un job pe care sa-l pot face pe calculator acasahappy.Eu cum stau destul de mult pe calculator m-am gandit sa imi pierd timpul facand ceva util. happySi de aceea va intreb daca ma puteti ajuta cu ceva idei?

Răspuns Câştigător
| bogdanlex a răspuns:

Asteas prostii ce ti-au oferit persoanele de mai jos,depinde de varsta,cunostinte in materie de calculatoare,acasa ai putea sa faci site-uri sa le optimizezi,programezi,design, s.a.m.d, doar daca te pricepi, mai este si proiectare in CAD, dar nu prea ai ce face daca nu ai 18 ani, doar ospatar eventual barman altceva mai palpabil la ora actuala pentru persoanele pana in 18 ani nu exista,si impartitul de pliante ce mi se pare o stupizenie curata si o mare teapa,si treaba cu reviste avon, ladys, ai un procent foarte mic care iti iese tie, si implica anumite costuri si timp, sper ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Si eu vreau un job sa lucrez acasa pe calculator, dar serios si sigur. Unii lucreaza pe calculator acasa, dar se pricep si au o facultate. Poti gasi poate sa te ocupi de un magazin on-line.Ai grija sa nu dai peste anunturi neserioase.

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Nu-ti mai petrece timpul la calculator si cauta un job la terasa, ai salariu + bacsisuri..foarte convenabil..este munca.dar o faci pentru tine..stiu din propria experienta happy