| Mihnea_2650 a întrebat:

Salut, am 15 ani, sunt din Cluj si as dori sa ma angajez pe timp de vara. Imi puteti da va rog cateva sfaturi? Ce slujbe as putea practia pe timpul verii? De ce as avea nevoie? dau Funda. Mersi!

Răspuns Câştigător
| lookinback a răspuns:

Poti sa te angajezi la o firma sa imparti flyere din astea de reclama, sub 16 ani nu cred ca o sa-ti gasesti usor un job fie el si de vara, pana la 18 ani ai nevoie de semnatura parintilor oriunde te-ai angaja...

2 răspunsuri:
| ady_5081 a răspuns:

La trotuar ma pl

| Mihnea_2650 explică (pentru ady_5081):

Pe trotuar lucreaza matawinking
Numa intreab-o cat cere pe un oral
Retard