| Feri a întrebat:

Ma numesc Andrei si am 17 ani si as dori sa ma angajez undeva deoarece acasa nu prea am ce face. De scoala m-am lasat momentan deoarece se intersecta cu antrenamentele si imi era greu sa ma impart. Problema acum este ca am prea mult timp liber si in loc sa imi pierd timpul pe afara cu prietenii sau stand intr-un scaun la PC sa pierd vremea as vrea sa fac ceva folositor si din care sa iasa si bani. Daca puteti sa imi spuneti niste variante de locur de munca pentru varsta mea v-as fi recunoscator. Nu ma dau inlaturi de la ea.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci la biroul de somaj si vezi acolo ca sunt posturi de munca pentru muncitori necalificati. Problema e ca nu in toate orasele din Romania sunt multe posturi in mai multe categorii profesionale dar ceva ai sa gasesti cu 8 - 10 milioane pe luna.

Răspuns utilizator avertizat