| isis5001 a întrebat:

As incerca sa ma adresez celor care se ocupa cu sistemul multi level marketing. Sunt reprezentant avon. Cum sa fac sa am comenzi mai mari? Imi este frica sa sun lumea sa recomand sau lucruri de genul. Eu folosesc pe mine produsele si asa le pot recomanda. Las brosuri la scoala pe banca si fetele o iau se uita si se noteaza pe ea. Dar am comezi de 200 300 de lei lunar maxim, desi ador ceea ce fac. Imi place AVON, imi place sa vorbesc despre el, dar nu stiu cum sa imi maresc veniturile. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi practice si care chiar dau rezultate? Altceva decat sa sun lumea sau sa postez brosura pe facebook si sa astept minuni. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| gianyg a răspuns:

Ai incercat? Ce te retine? Liderul tau sigur iti va spune. Si in comunitate gasesti discutii pe tema aceasta. Dac esti in zona 066, te pot ajuat personal. surse_gia@yahoo.com

2 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Mergi in cat mai multe locuri si la cat mai multe persoane

| AnnaGabriela a răspuns:

Pai incearca sa te faci cat mai cunoscuta