| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy As vrea sa castig banilaughingDar am doar 12 ani si nu vreau prin intermediul internetului.Imi place sa fac desene si sa le vand prin clasa.Mentionez ca nu primesc alocatia sau bani de buzunar.Help me! Funda.

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Trebuie să desenezi foarte bine / foarte frumos, ca să îți cumpere oamenii desenele!
Succes!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| jonydd a răspuns:

Totusi ai 12 ani nu ar trebui sa-ti faci griji depeacum in legatura cu bani dar totusi daca ai talent la desen tinete de el si deseneaza in continuare si o sa vezi mai incolo rezultatul Baftawinking

| jamaican a răspuns:

Intra pe site asta http://bani-pe-internet.tk/, pe mine m-a ajutat sa fac ceva banuti.

| Ande20 a răspuns:

De la un timp colegii nu mai cumpara.Ce as putea vinde? Qm mai vandut doodles, dar acum s-au plicisitsad
Deci ce as mai putea face? Inca odata, funda.

| VladStef a răspuns:

Invata matematica(mai incolo si/fizica/chimie/info si fa in asa fel incat sa stapanestibine notiunile). recomandat ar fi sa exersezi zilnic pentru ca doar asa devii expert! faci si exercitiul 1 si 2 pana le visezi

fa rost de nr profului /profei de mate si spune ca in clasa la tine se copiaza temele si ca ar trebui sa dea probleme diferite; fa sa para ca o para a unui coleg razbunator si nu o idee a unui bun matematician; " colegul care s-a certat cu x si-a copiat tema la mate " dati pentru fiecare coleg exercitii diferite"

apoi iei la fiecare coleg cate 10 lei/tema

chiar daca si ei o sa ti ceara bani pentru tema de la romana gandeste te ca intr-o zi iei cca 100 lei de la 10 colegi pentru ca faci 10 teme in schimb tu nu ai nevoie decat de 10 lei pentru a plati tema la romana; ramai cu 90 de lei

bafta

| CrazyTeenager a răspuns (pentru VladStef):

rolling on the floor) Colegii se cearta zilnic? De ce sa ii ceara bani pentru tema de la Romana? laughing)

| nacualina a răspuns:

Incearca cu portretelebatting eyelashes!