| Alle_3893 a întrebat:

As vrea sa imi deschid un magazin cu produse HANDMADE. credeti ca s-ar vinde produsele?...

2 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

Eu nu cred ca ai avea vanzare prea mare, mai ales daca nu ai vad. Majoritatea hainelor HANDMADE sunt scumpe si pe criza asta nu isi permite toata lumea sa cumpere. Poate doar oameni care intr-adevar au bani si nu stiu de ei sa cumpere... Eu as lasa-o balta in locul tau.

| CiurlaBogdan a răspuns:

Da,Dc sa nu se vanda mai ales acum. se cumpara ca painea calda doar ca daca il deschizi mai spre toamna asa...