| sivooo123 a întrebat:

Buna as vrea sa imi deschid un magazin online.Ce nisa de produse ar trebui sa aleg ca sa fie profitabila afacere?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti face la orice vrei sa vinzi> de la electrocasnice la jucarii sexuale, de le mancare la buchete de flori, de la haine la carti, depinde de tine cum il promovezi prin reclama, caci ea este sufletul comertului. Bafta!

| xqBubbzBeauty a răspuns:

Haine:]..Clarlaughing..Postere..Tricouri COOL cu diferite texte..cu trupe gen B.U.G..artisti..alea alea..Acele jurnale HandMade. jurnalsecret sau cum se numesc sunt la mare cautare si pot fi create de tine super usor..bijuterii handmade..bratarile prieteniei tot felul de chestiute. Sper ca te-am ajutat.love struck Fundita?