| mozaicpiatra a întrebat:

Care ar fi locul potrivit pentru a vinde niste vaze din piatra naturala-produse handmade? Mentionez ca au dus cateva la un magazin de artizanat in Bucuresti, dar adaosul comercial este cam mare si vanzarea nu prea merge cu pretul final.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Le vinzi direct pe ebay sau alte site-uri de afara de profil. De ce sa te complici cu piata interna?

1 răspuns:
| FlorinPx a răspuns:

Salut! Pai daca sunt facute recent incearca Tocmai.ro/Mercador/Okazii dar daca sunt vechi cauta site-uri pe care intra colectionari si se vor vinde repede...