| Deeiiutsa a întrebat:

:*
Astazi m-am facut reprezentant lady's doar ca nu am gasit nicaieri informatii despre beneficiile pe care le ai atunci cand esti reprezentant (ma refer daca primesti produse,cadouri, testere. etc.).
Cine ma poate ajuta.vreau sa stiu mai multe. Spuneti-mi tot ce stiti despre aceasta firma.
Am mare nevoie de ajutor! puppy dog eyes
Multumesc anticipat. dau fundita pentru cel mai folositor si detaliat raspuns!

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Avantaje:

Ca si reprezentant Lady’s ai reducere 25% din pretul produselor fata de Catalog, la comenzi de peste 100. Adica: comanzi de 133 lei, 33 lei iti raman tie;
Iti construiesti propriul club de shopping, prin recomandarea companiei si inregistrarea prietenilor, si primesti puncte loialitate in valoare de 10% din comenzile celor pe care i-ai inschis tu, 5% din comenzile celor inscriscrisi de prietenii tai, 2.5% din comenzile prietenilor prietenilor tai, samd… ai inteles sistemul;
Cu punctele loialitate poti face reduceri la urmatoarea ta comanda, sau, la suma de 100 lei se pot livra in contul tau bancar;
Produsele Lady’s sunt pe masura buzunarului oricui, pe langa asta sunt si de calitate, fabricate dupa retete frantuzesti. Produsele sunt mai substantial mai ieftine decat cele ale companiilor competitive;
Inscrierea este rapida si GRATUITA, in plus, vei avea intotdeauna acces la contul tau si poti plasa oricand vrei comenzile, nedepinzand de alti reprezentanti, de telefoane, mail-uri sau altceva;
Nu este obligatoriu sa ai in fiecare luna comenzi, contul poate ramane activ pana la 6 luni;
Daca intr-o luna, tu si prietenii inscrisi ati plasat comenzi de cel putin 600 lei, urmatoarea luna vei fi automat considerat CLIENT PREMIUM, iar reducerea la produse va creste pana la 32%;
Gama de produse este foarte variata, in concluzie intotdeauna ai nevoie de un produs de genul in casa, sau pentru uzul personal, asa ca vanzarile nu merg rau deloc;
Lucrezi in timpul liber, si timpul necesar este mic si ti-l poti aloca asa cum vrei.

| Deeiiutsa explică (pentru drogh):

Asta am inteles...dar primesc cadouri gratuite?

| July739 a răspuns:

Nu stiu.