| yasana a întrebat:

aveti idee cum sunt iphone-urile made in coreea, am inteles ca sunt mai bune decat cele made in china si ca piesa de rezistenta din iphone este facuta de o firma din coreea. voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Nu e mare diferenta

| snzpaul a răspuns:

Nu este adevărat, au durabilitatea foarte puțin, adică dacă cade de vreo 3 ori, s-o dus.
Îți recomand iPhone-urile Made in China, Assambled in California.

| yasana explică (pentru snzpaul):

Sti tu pe cineva care vinde iphone made in china asamblat in california?

| snzpaul a răspuns (pentru yasana):

IPhone-urile originale așa sunt, eu am unul, îl am 3 de ani.
Mi-a căzut cel mai mult de la 20m (doar eu puteam fii cu telefonul pe casă) și nu a pățit nimic (bine, a căzut și pe iarba).
Dacă vrei să-ți cumperi un iPhone, cumpără unul nou, să nu te trezești cu vreun material slab.