| anonimyus a întrebat:

Azi am mers la CEC BANK si am pus pe card suma de 35 de ron! Am depus aceasta suma pentru a depunde bani in contul de pe BWIN.com. Supriza cand dau sa pun imi zice: "Cererea dvs. de virament a fost respinsă de bancă. Vă rugăm, contactaţi-o pentru relaţii suplimentare." Am un card Visa Electron, care sa fie problema? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Pai Visa Electron...
Poate fi de la comisionul lunar
Poate fi de la comisionul pe tranzactie
Poate fi de la inrolarea in 3d Secure (poate nu o ai)
Poate ca banca nu are deblocat cardul decat la plati interne (s-a mai auzit)

CEC-ul iti poate spune cel mai bine.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu daca este exacta in cazul tau dar exista o explicatie. Pentru contul de card banca retine un comision de administrare in fiecare luna si s-ar putea ca ti-a luat din suma depusa pentru comisionul de pe luna anterioara si atunci s-ar putea sa ai prea putin pe card, fata de plata pe care voiai s-o faci. Numai bine!