| DianaAlexandra93 a întrebat:

Am cont pe paypal si vreau sa adaug un card visa electron de la Banca transilvania. Problema este ca imi da eroare. Imi zice "This credit card has been denied by the bank that issued your credit card." Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| kasty a răspuns:

Intri pe chat si vorbesti cu cei de pe site-ul respectiv care rezolva ei problema
toate bancile pentru a evita fraudele pe internet nu dau acces la conturi, cei de pe site-ul respectiv au legatura directa cu mai toate bancile si solutioneaza problema; sau mai sigur faci u o cerere catre banca ta prin care spui ca doresti un card de internet sau care sa-ti permita sa platesti cu el online sau suni la banca si spui ca doresti sa faci o plata online si iti este respinsa aceasta cerere