| NuAmNume11 a întrebat:

daca cardul meu e expirat si il bag in bancomat mi-l ia automat? Daca da ce trebuie sa fac ca sa il recuprez?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-l ia la majoritatea bancilor. Nu trebuie sa-l recuperezi. Mergi la banca si-ti da altul. Ala nou a fost emis in luna in care a expirat cel vechi. Este acolo si te asteapta.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Ti-l retine.Trebuie sa mergi la banca la care ai cardul si sa-l reanoiesti.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că ți-l ia automat. Mergi la bancă pentru diverse detalii.

| Jimtheghost a răspuns:

Nu. Iti va aparea un mesaj cum ca respectivul card este expirat si ti-l da inapoi.

| I0nuT55 a răspuns:

Daca iti ramane blocat in bancomat, nu ai ce sa-i faci, trebuie sa vorbesti banca de la care il ai.