| AcelasiMereu a întrebat:

Daca platesc online, de exemplu pe Google Play pentru o aplicatie, cu un card de debit pe care nu ai am niciun ban (0 lei), ce se intampla? Mi se anuleaza plata? Mi se retrage suma platita in momentul cand mi se baga alti bani in cont? Tin sa precizez ca am card Visa Electron.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Nu se realizeaza tranzactia. Vei primi notificare ca ti-a fost respins cardul si ti se va oferi optiunea sa introduci datele de pe un alt card.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu vei putea plati. Iti va veni raspuns: plata nu a fost efectuata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iti dea o eroare in momentul in care platesti

| OnuOnulică a răspuns:

Nu o să poți plăti.