| seaman_6619 a întrebat:

Am un card nou de la bcr e visa electron ala galben e card de debit. Ce vreau sa va intreb pot face cont paypal pe el sa scot ceva bani de pe net pe el? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Aesir a răspuns:

Ca sa poti retrage bani din contul de paypal in contul cardului, trebuia prima oara sa iti verifici contul de paypal prin atasarea cardului tau la el. O sa iti ia 1.50 euro de pe card si o sa ti-i puna in paypal ca sa verifice ca e al tau. Te duci la banca ceri extras de cont si o sa fie acolo 4 cifre consecutive. Ala e codul care trebuie sa il scrii cand completezi formularul de verificare card pe paypal.

| seaman_6619 explică (pentru Aesir):

Nu am cont de paypal dar vreau s fac unul si asta ma intreb imi accepta cardul plus ca e in lei adica e card simplu si din greseala am scris bcr dar e de la bt

| Aesir a răspuns (pentru seaman_6619):

Nu conteaza ca si al meu e in lei, aa si sa nu uiti sa iti inrolezi mai intai cardul in serviciul 3d secure al bancii respective.

| seaman_6619 explică (pentru Aesir):

Si asta cum fac?