| AnonimusGate a întrebat:

Deci conteaza la ce banca imi deschid un cont eu as vrea sa-l folosesc sami retrag soldul online pe card dar nu stiu cum sta treaba cu cardurile
dau funda pentru explicatie

1 răspuns:
| midal a răspuns:

Dupa cate am inteles vrei sa-ti retragi banii online pe cardul de la banca.Mergi la banca una sigura care o stiu este BCR iti deschizi un cont si ceri si card care opereaza banking online adica il folosesti pe internet. Dupa ce ai cardul te duci la internet si deschizi un cont la Paypal si atasezi cardul de la BCR sau de la alta banca.Mai simplu fara banca este:deschizi contul paypal si ceri si un card.Nu costa mult.Cu acel card care iti vine acasa poti sa faci toate operatiunile ca un card bancar.Astea 2 metode le folosesc.