| wowmentol2 a întrebat:

Salut!
As vrea să-mi deschid un cont in banca plus card... Ce banca din Romania recomandați si de ce?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand cea mai apropiata banca de casa ta, fiidca iti permite sa ajungi rapid la ea, cand ai nevoie sa scoti bani sau sa faci tranzactii bancare.
Nu te stresa cu comisioanele bancare ca sunt la fel cu absolut toate bancile!

suntserios
| suntserios a răspuns:

BT

| Lukasssz a răspuns:

Transilvania, de ce? Pentru ca sunt multumit de ei.

| Eireann a răspuns:

Eu zic sa gasesti una care are multe bancomate in zona ta si neaparat o sucursala aproape de casa.

| UserRo10 a răspuns:

Daca esti student poti la BRD, Reiffeisen sau Banca transilvania. Ele au zero costuri de intretinere.
Daca esti salariat poti merge pe ING si Reiffeisen daca pui salariul pe card

Răspuns utilizator avertizat