| Dragosh123 a întrebat:

Detin obiecte de artizanat (roti de lemn, ulcele, casca de neamt, icoane.si multe altele) vechi de peste 100-150 de ani.Si as vrea sa stiu daca este vreun site prin care sa licitez.in special in strainatate ca la romani nu se vinde binebig grin.Multumesc anticipat:*! [dau funda]

Răspuns Câştigător
| AndreiC a răspuns:

Cea mai mare sansa o ai pe okazii.ro. Okazii cu doi i nu cum vad tot mai multi ca scriu pe aici, okazi...

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Draga Dragos vinde ce vrei tu dar icoanele nu le vinde pastreaza-le sau da-le cadou este mare pacat icoana este sfanta te rog nu o vinde

| AlexAndrei99 a răspuns:

Poti pe okazi.ro

| mehanna2000 a răspuns:

Poti sa incerci aici : www.search-antiques.com