| coolgirl16 a întrebat:

Buna TPU... sad Dupa cum stiti si voi, vine ziua mamei si nu am bani. de unde epot face rost de bani. cu bunicii stau si nu am cum sa ii ingrijesc pentru. bani ai 53si 52 de ani.

Răspuns Câştigător
| andreea_4139 a răspuns:

Pai...bani de pachetel pe care tii da mama ta in fiecare zi cand te duci la scoala poti sa ii strangi ca sa ii cumperi un mic cadou.sa stii ca gestul conteaza.big grin

4 răspunsuri:
| XxSweetDreamxX a răspuns:

Iti dau eu, dar poti sa nu mi-i mai dai inapoi ti-i ofer cadou banii, dar nu iti dau mai mult de 3000 lei. Glumeam. Ce? banii nu cresc in copaci.Plimba caini, spala masini fa ceva util.

| RalucutzaX a răspuns:

Pai eu fac bratari de prietenie si le vand la scola cu 2 sau 3 pe bratara.http://friendship-bracelets.net/tutorial.php?id=188 de aici poti sa inveti

| MissKitty12 a răspuns:

Uite nu ai neaparat nevoie de bani ca sa-i arati afectiunea. Un simplu te iubesc de ziua ei si chiar o felicitare facuta de tine si e f bine

sper ca te-am ajutat :*

| coolgirl16 explică:

@Maria... decat sa raspunzi prostesc mai bine nu mai raspunde deloc fata meawinking