| david5326 a întrebat:

Buna TPU,
Eu vreau sa imi incep o afacere de haine si nu stiu de unde pot cumpara tricouri sau hanorace ieftine sa le pot imprima. Oare stiti de unde pot cumpara pentru inceput?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| StefanNumeDeCod a răspuns:

De pe Aliexpress direct din China, cauta articole cu multe reviewuri pozitive și ai putea sa comanzi câte unul înainte de orice ca să te lămurești singur. Exista și varianta sa ti le printeze ei și ție sa iti vina direct produsul final pe care doar îl vinzi mai departe.

| anamariabunci2004 a răspuns:

Shein sau alibaba