| Lucia_7575 a întrebat:

TPU! Exista franciza pentru. o ceainarie? Daca da, ma intereseaza toate actele necesare pentru. deschiderea unei astfel de afacere! Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://franciza.ro/Franciza_Demmers_Tea_House-419-ad.ashx gasesti ce te intereseaza. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| Bursache a răspuns:

Adica un local unde se serveste ceai nu un plafar? Cat sunteti dispusa sa platiti pentru o astfel de franciza? In ce localitate vreti sa deschideti ceva?