| Stallone a întrebat:

Ce franciza sau afacere pot deschide cu 15000 euro?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O autoutilitara, sa lucrezi ca distribuitor de colete prin Romania sau in judetul apropiat de locuinta ta.

| figaro a răspuns:

De preferat e sa iti deschizi o afacere in domeniul in care tepricepi si tu sau celputin ceva ce iti place sa faci. De ex mi-a-si face o balta de pescuit sau mi-asi cumpara o autotilitara ( cum zicea si Sofer) sunt site-uri specializate in domeniul transporturilor (bursa trasporturilor) unde firmele posteaza ce colet vor sa livreze si cat ofera.

| vlad11222343 a răspuns:

Hmmm,ai putea deschide un magazin, o sala de sport, dar, ai scoate si banii inapoi daca-i folosesti cu cap!