| Stanca_George_1994 a întrebat:

Cât costa deschiderea unei case de pariuri și cât ar fi profitul lunar ar meu (ma interesează cât m-ar costa franciza plus alte cheltuieli)

1 răspuns:
| Anonimalul a răspuns:

Salut, in general exista o retea de case de pariuri formate din mai multe Societati cu Raspundere Limitata ( SRL ), aici franciza este de 4000 de euro si beneficiaza de un spatiu de circa 15mp unde se amplaseaza o cladire cu geamuri termopan si o usa, clasic caselor de pariuri. Profitul lunar poate varia in functie de pariorii ce vin la agentia ta.