| TonyScope a întrebat:

Hei tocmai am implinit 14 ani si mi-am facut un card Maestro as vrea sa stiu dc nu pot sa platesc cu el online... doarece pun codul cardului si unde trebuie sa selectezi tipul cardului nu apare Maestro ci MatserCard. este acelasi lucru... ca rog ajutati-ma primul care ma lamureste cum sa cu plata pe net DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cardul Maestro si Master Card sunt acelasi tip de card, asa ca poti selecta Master Card. Numai bine!