| iubita23 a întrebat:

Imi cer scuze ca am postat intrebarea la aceasta categorie dar am observat ca este mai accesata( am mai postat o astfel de intrebare si la alta categorie si nu mi s-a raspuns). Cine ma poate ajuta sa-mi gasesc un loc de munca pe timpul verii, de preferat sa fie part-time, daca e mai avantajos poate sa fie si full-time. Mentionez ca am implinit 18 ani si sunt din Ploiesti Le multumesc celor care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti cont si da anunt sau cauta loc de munca in Raid, atit local cit si online.Crede-ma ca stiu de ce iti spun asta.Mult noroc.

| iubita23 explică (pentru anonim_4396):

Iti dau tie fundita pentru ca doar tu ai avut bunavointa sa-mi raspunzi

2 răspunsuri:
| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas