| nebaji a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca imi trebuie bacul la matematica pentru facultatea de administratie a afacerilor?
Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-ti trebuie `o singura proba la bac` pentru o admitere. Iti trebuie fie media totala de la bac fie intri doar pe admiterea lor.

| nebaji explică (pentru Adry05):

Stiu doar ca unele facultati vor obligatoriu sa ai bacul la matematica.

| Adry05 a răspuns (pentru nebaji):

N-am mai auzit de asa ceva. laughing Sigur nu era admitere la matematica?

| relian a răspuns:

Nu stiu ce legi mai sunt acum, dar la o facultate nu puteai intra fara diploma de bac. Daca exista si asa ceva fara diploma aia numai facultate nu mai e laughing adica tu nu esti capabil sa treci un examen dar vrei sa faci facultati, asta da logica te doare mintea.Dar na aia ca sa faca bani primesc orice.

| florinflorescu a răspuns:

Buna, fiecare facultate are propriul sistem de admitere, si difera de la o universitate la alta. asa ca cel mai sigur intra pe site-ul facultatii unde vrei sa dai si vezi cerintele de admitere, sau ia numarul de telefon de la secretariat si intreaba acolo de admiterea la facultate.