| Sandor12921 a întrebat:

in momentul de fata, trimit curse pentru tirurile mele pe o bursa de transport romaneasca, dar tot curse internationale, daca vreau sa trec pe una internationala, cu, de ex, unde se afla si straini, trebuie sa depun cerere? Am nevoie de facut noi documente?

1 răspuns:
| tril a răspuns:

Nu ma pricep in transporturi.
Dar e evident ca orice schimbare in firma impune acte, aprobari, etc. Nu ar fi rau sa intrebi direct la bursa la care vrei sa te inscrii, sa stii cerintele lor.