| belciuge a întrebat:

M-am inscris de ceva vreme in maildirect.ro si incerc sa adun referali. Dar am primit un comment de pe un grup FB ca ar fi teapa, ca lui nu i-au dat cei de la maildirect banii, 200$.

Nu stiu ce sa cred. Voi ce spuneti? S-a inscris cineva la maildirect si nu a primit banii?
Elena

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala care zice de 200$ vb prostii, cred ca ai nevoie de minim 3 ani sa strangi 200$

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Maildirect este o teapa. Societatea SC Marginean Holding SRL detine mai multe firme fantoma de a pacali oamenii. MailDirect este unul dintre cele 4-5 site-uri pe care le are acest escroc. Citeste acest articol sa te lamuresti http://charming-women.blogspot.gr/2014/04/castigi-bani-pe-internet.html

| myself405 a răspuns:

Poate fi teapa, mai ales ca e site romanesc. Incearca un site de care nu s-a plans nimeni pana acum in legatura cu plata. Incearca sa vezi dovezi de plata, nu promisiuni. Eu de exemplu am scos bani seriosi din Clixsense. Arunca un ochi aici: http://cumfacbanipenet.no-ip.org/dovada-de-plata-clixsense.php

| Patris_Sotiris_1978 a răspuns:

MAILDIRECT ESTE SCAM!

fugiti de aceasta platforma ca e un scam!
sunt foarte multe persoane care au muncit luni bune ca sa si scoata cei 50$ si hop top au schimbat "chiar la timp" regulamentul.
noul regulamnet este valabil pentru nou veniti, nu pentru cei care au luat la cunostiinta de el si au muncit pe baza vechiului regulament, si tot pe baza lui trebuiau sa si ridice banii.
de asemenea sunt multe persoane care si au dat seama de vrajeala lor si care si au spus parerea pe pg. lor de Facebook, iar ei ce credeti ca fac? ...sterg toate mesajele care pot instiga lumea la rascoala si le inchid accesul la pg. lor.
nu va lasati pacaliti este o mare vrajeala site ul asta, nu faceti altceva decat sa munciti ca prostii, iar cand va trebui sa va ridicati banii, vor incepe sa inventeze lucruri ca sa nu va plateasca (asa cum au patit o multe persoane care se "supuneau" vechiului regulament) sau fie strangeti 10 $ ca sa va traga ei la sorti apoi, iar daca aveti norocul sa castigati bine, daca nu...nasol, ati muncit degeaba! si sa nu credeti ca 10 $ ii strangeti intr un timp scurt!
oare si la serviciu patiti la fel?! vine seful si va zice ca luna asta nu va plateste pentru ca nu sunteti pe lista?!

un mare scam!

va impartasesc aceste lucruri din patania mea. nu am inventat nimic!