| lepy706 a întrebat:

Buna TPU o intrebare ciudata e vreun job online prin care pot primi bani ca si credit pe telefonul mobil?
(nu puneti intrebari daca gasiti ceva... DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

Da, exista dar sunt joburi slab platite, in general e vorba de clickuri pe siteuri, vizite, likeuri, citit de mailuri prostii de genu, cu care pana strangi un 5 euro de credit pentru telefon iti vine rau si mai bine mergi si lucrezi 4 ore undeva si faci dublu.

4 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Vezi aici 2 joburi online de unde poti catiga bani si transformti in credite pe telefon: http://bit.ly/19pt7Qa
si http://bit.ly/1alnd6w
SUCCES!

| fany22 a răspuns:

Daca ai auzit de iLa...detalii pe PM.

| fany22 a răspuns (pentru fany22):

ID mess-fn22_2005...si vb.Thx!

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!