| ItsMatrix a întrebat:

Recent mi-am facut cont de paypal ca sa pot primi ceva bani de la o persoana din strainatate. Mi-am confirmat cardul, contul, tot tot. Acum 10 minute am primit banii (200$).Si au intrat la Paypal Balance.De ce nu le pot da "Withdraw ". De ce?
Am mai intrat la tranzactii si am dat acolo "Mark as processed".

Ce trebuie sa fac oare? Multumesc anticipat. Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta maxim 1 saptamana si vezi daca s-au pus pe card, cam atat dureaza procesul de extragere pe card, logic cam 4 zile dar nah, daca nu incearca sa ii contactezi pe cei de la paypal!