| AfloareiRazvan a întrebat:

Mi-am facut card la Banca Transilvania, e card de debit OmniPass. Vreau sa stiu daca e card de student si daca pot folosi Internet Banking si Mobile Banking fara comision.

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

O sati blestemi singur zilele in care ai luat acesta hotarare gresita! sad

| teamleader a răspuns:

1.Cel mai simplu suni la banca au linia verde si iti vor raspunde la orice intrebare. Gasesti pe spatele cardului nr de telefon iar pe site bancii alte numere telefon ale bancii. 2.Cateva detalii gasesti aici ( punctul 1 este mai sigur) https://www.bancatransilvania.ro/pentru-tine/star-student/