| dynamik a întrebat:

Am 16 ani și vreau sa mă angajez sa câștig ceva bani de acasă, am destul timp sa stau la calculator și nu știu ce sa fac pe net sa câștig și eu niște bani. Mă pricep foarte bine pe calculator. Vreau și eu o idee. Dar nu cu site cu referate. Fundaaaaaa

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Invata vreo 5 limbaje de programare si incepe sa scrii programe. Dupa ce o sa fii remarcat o sa te angajeze o firma ca sa faci asta pentru ei. Altcumva nu ai cum. Scuze.