| AndreiMihai91294 a întrebat:

sper ca am ales bine categoria.
As vrea si eu sa stiu cum pot face niste bani reali... avand in vedere ca am 14 ani cel mai bun raspns primeste funda

4 răspunsuri:
| FlorinM28 a răspuns:

Pe http://goo.gl/RlxTEF gasesti informatii despre un site nou aparut care iti permite sa lucrezi de acasa. Inca nu am vazut dovezi de plata, dar pare promitator.

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Vinzi ceva, stai cu un copil mic sau ingrijesti un animal, cand te mai duci la rude sau vin ele la tine primesti si de acolo, astepti alocatia...

| kadzee a răspuns:

Te prostituezi.=]]] (glumeam) multi fac bani din youtube nu stiu mai asteapta pareri.

| AndreiMihai91294 explică (pentru kadzee):

Cum sa fac bani din youtube? o.O laughing