| lays a întrebat:

m-a sunat cineva pentru un interviu la Linea direct communications(astia cu tops shop, kosmodisk, dormeo, etc). cica interviul tine vreo 3 ore! e vb de call center.telesales.thinking a fost cineva? stie cum decurge acest interviu? mi se pare cam mult.

2 răspunsuri:
| pacalici a răspuns:

De curiozitate te plateste pentru acest interviu sau cum ai facut de te-au sunat ai comandat ceva de la ei

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Te cheama sa zici ca kormodisk este un produs foarte bun si ca il ai de multi ani...